Kadra

Ola Skurzyńska jest ulubioną trenerką wszystkich mam i dzieci. Potwierdzają to 4-latki, które nie mogą się doczekać kolejnych zajęć tanecznych.

"Jestem absolwentką AWF w Warszawie. Ukończyłam fizjoterapię. Od trzech lat jestem licencjonowaną trenerką zumby, ale tak naprawdę taniec kocham od dziecka. Na moich zajęciach skupiam się nie tylko nad spalaniem zbędnych kalorii, ale także na poprawie samoświadomości i akceptacji własnego ciała.
Jako fizjoterapeuta przygotowując trening biorę pod uwagę tak samo cele, jak również możliwości fizyczne klientki. Zawsze zanim zaczniemy wspólnie ćwiczyć, analizuję przeciwwskazania lekarskie i kontuzje, jakie doznała kiedyś klientka. Staram się przy tym wykorzystać w 100% moją wiedzę i zaangażowanie.
Zapraszam do zapisywania się do mnie także na fizjoterapię i masaż sportowy, zdrowotny oraz relaksacyjny".

 

 

 

 

 

 

 

Ola Wilk stawia na jakość ćwiczeń oraz indywidualne podejście do każdej klientki. Uczestnicząc w jej zajęciach możesz być pewna, że znajdzie ćwiczenia odpowiednie do Twojego poziomu zaawansowania oraz skoryguje ich technikę.
„Sport to moja pasja od dzieciństwa. Byłam związana z wieloma dyscyplinami, dzięki czemu w praktyce nabyłam wiedzę na temat zdrowego ruchu oraz możliwości ludzkiego ciała. Kilka lat trenowałam biegi długodystansowe, jednak to fitness stał się dla mnie dziedziną, którą kocham. Aby utrzymać sprawność i formę powinnyśmy skupiać się na rozwoju wszystkich zdolności ruchowych. Uzyskamy to budując wewnętrzną siłę i świadomość własnego ciała. To właśnie pragnę przekazywać Wam na każdych zajęciach. Zawsze zwracam uwagę, w jaki sposób kontrolować bezpieczny zakres ruchu oraz dbam o poprawność wykonywanych ćwiczeń przez każdą z Pań. W dzisiejszych czasach większość czasu spędzamy w jednej pozycji, co prowadzi do zmniejszenia m.in. mobilności, elastyczności oraz siły mięśni głębokich. Zajęcia ze mną skupiają się właśnie na tych aspektach.
Na co dzień jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia na każdej płaszczyźnie. Ruch jest ważny, ale równie ważne jest, w jaki sposób dbamy o swój organizm na co dzień". Ola prowadzi u nas zajęcia stretching i rolowanie, płaski brzuch, latino, warsztaty równowagi oraz trening obwodowy.

 

 

Aktualności

20.07.2017

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

więcej »

Nasz adres

1GYM fitness club
Warszawa, ul. Chlewińska 18
(3 minuty od stacji metra Słodowiec)
tel. 792101085

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 20:00

mapka »